arrow_back
Bizimle İrtibat Kurun

Telefon : +90 (850) 311 51 42

Demo talebinde bulunmak için veya her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize yazın.

Hazır Dernek Sitesi (Dernekweb) Kullanmanın 5 Harika Avantajı

Hazır Dernek Sitesi (Dernekweb) Kullanmanın 5 Harika Avantajı

  • DernekWeb
  • Dernekweb
  • Ekim 05, 2022

Hazır Dernek Sitesi (Dernekweb) Kullanmanın 5 Harika Avantajı başlıklı yazımıza Hoşgeldiniz Dernekweb Hazır Dernek Sitesi Kullanarak basit bir şekilde 1 gün içerisinde sitenizi tamamlayıp hızlı bir şekilde yayına alabileceğinizi biliyor muydunuz? Bizimle İletişime Geçerek Hemen Ücretsiz Hemen Deneyin

ZAMANDAN TASARRUF EDİN

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz ve sizlere Hazır Dernek Sitenizi 1 gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Müşterilerimizin yüzde 90'ı web sitelerini 2 gün içerisinde hazır hale getirip dernekte bulunan tüm üyelerine duyurularını yapabiliyor aynı zamanda bizlerin desteği ile olabildiğince daha hızlı bitirmeniz mümkün. 

SİZE ÖZEL TASARIMLAR

Şimdiye kadar görmüş olduğunuz tüm Hazır Dernek Sitelerini unutun DernekWeb Sayesinde 5 farklı tasarımdan dilediğinizi kullanıp onlarca modüle sınırsız bir şekilde erişebilirsiniz.

GÜVENLİK

Hazır Dernek Sitesi DernekWeb yazılımı DERBİS, İYS ve KVKK uyumludur. Dernek programınızda üye, bağışçı ve ödeme bilgileri uluslararası güvenlik standartlarında korunur. Güvenliğiniz bizim için önemli bu yüzden 2 farklı bizlere özel sunucu içerisinde yedeklemeyle birlikte verilerinizi kaybetmezsiniz. 

SINIRSIZ DESTEK

Hazır Dernek Sitesi olan Dernekweb'i kullanmaya başladığınız anda sınırsız bir şekilde 7/24 destek alabilirsiniz. Destek birimimiz sizlere derneğinizle alakalı dijital dünya da yapabileceğiniz her şeyi anlatsın sizlerde hızlı bir şekilde geliştirmesini sağlayın

SÜREKLİ GÜNCELLEME

Hazır Dernek Sitesi DERNEKWEB projesi bizler için yapılmış ve bitirilmiş bir proje değil aksine sürekli olarak güncelleme yaptığımız ve bu güncellemeleri müşterilerimizin bizlere sağlamış olduğu "bu olsaydı daha iyi olurdu" yorumlarıyla ortaya çıkmaktadır. bizlere destek kısmımızdan yazılan her geliştirmeyi not alıp her 2 ayda bir büyük güncelleme sırasında aktif olarak geliştirmesini sağlıyoruz.

DernekWeb
Dernekweb - Profesyonel Dernek Web Sitesi Dernek Yönetim Yazılımı

Türkiye'nin Tercihi Dernek Web Sitesi. Dernek, STK, Belediye, Sendika ve Vakıflar İçin Gereken Tüm Sayfalar. Kolayca Yönetin, Türkçe Yönetim Paneli, Kolay Kullanım Özellikleri ile hizmet vermekteyiz.

Son yazılar